Jak pakujemy?

Przede wszystkim less waste!

Co to znaczy?


O środowisko trzeba dbać! Dlatego staramy się, jak tylko możemy, nie marnować przeróżnych materiałów, którym możemy dać drugie (lub jeszcze kolejne!) życie i wykorzystać do zapakowania naszych kosmetyków, mając na uwadze bezpieczeństwo transportu zamówień.


Bardzo często do pakowania wykorzystujemy np. folie bąbelkowe czy gotowe pudełka (sklejone taśmą), które już raz zostały wykorzystane przez kogoś innego i trafiły do nas. Sami nie inwestujemy w takie materiały. Skoro już zostały wyprodukowane, to chcemy wykorzystać je na tyle, ile się da. Również Was namawiamy do dalszego ich wykorzystania 😊. Może dzięki temu zwiedzą każdy zaułek Polski? Ba, może każdy kontynent?!


U nas nic się nie zmarnuje!


Jeśli nie mamy na stanie żadnych materiałów wtórnych, wówczas chwytamy tylko te ekologiczne i przyjazne dla środowiska, które bardzo dobrze radzą sobie w zabezpieczaniu Waszych zamówień. Są wszelkiego rodzaju wypełnienia (np. pocięty karton czy skropak), papierowe taśmy klejące, sznurki i, przede wszystkim, kartonowe pudełka.

Dlatego, gdy w swojej paczce znajdziesz np. kawałek folii bąbelkowej to, prosimy, pamiętaj, my jej nie kupiliśmy, tylko ponownie ją wykorzystaliśmy. Może też znajdziesz dla niej jakiś pomysł, żeby nie trafiła od razu do kosza 😊. Kreatywność zawsze się ceni!